Oferta - Środki ochrony roślin


Środki ochrony roślin – substancje lub ich mieszaniny oraz żywe organizmy, przeznaczone do ochrony roślin uprawnych przed organizmami szkodliwymi, niszczenia niepożądanych roślin, regulowania wzrostu, rozwoju i innych procesów biologicznych w roślinach uprawnych (z wyjątkiem nawozów) oraz do poprawy właściwości lub skuteczności tych substancji (adiuwanty).


Oferujemy szeroką gamę preparatów produkowanych przez renomowane koncerny światowe, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki i technologii. Wybierając preparaty do konfekcjonowania kierujemy się między innymi ich skutecznością działania, bezpieczeństwem stosowania i względami ekologicznymi.

Nowoczesna ochrona roślin wymaga przemiennego stosowania środków ochrony roślin, pochodzących z różnych grup chemicznych. W tym celu oferujemy naszym Klientom wiele różnorodnych środków, corocznie powiększając ofertę o najnowocześniejsze  produkty. 

Nasi Szanowni Klienci mają duże możliwości cenowo-asortymentowe w doborze optymalnie działających środków. Pragniemy zaznaczyć, że stosowanie środków o różnych nazwach handlowych, nie jest tożsame z grupami chemicznymi i często przez odbiorców jest nierozróżniane.

 
Copyright © 2008-2022. Ogród pod Wierzbami - Centrum Ogrodnicze. Projekt i wykonanie: Paweł Pacała. Powered by: ppPORTAL©