Nawadnianie

Od pierwszego dnia działalności Centrum Ogrodniczego Ogród pod Wierzbami zostaliśmy Generalnym Partnerem i Dystrybutorem produktów do automatycznego nawadniania ogrodów firmy Rain Bird. Zajmujemy się dostawą produktów i usług do nawadniania terenów zielonych. Oferujemy szeroki asortyment usług dotyczących szeroko pojętego nawadniania gospodarstw rolnych, pól golfowych, obiektów handlowych i domów w rejonie województwa zachodniopomorskiego, ale i również za granicą po stronie niemieckiej.

Inwestycja w automatyczny system nawadniania pozwala poprawieniu jakości trawników oraz rosnących roślin w Państwa ogrodzie. Zastosowanie systemu firmy Rain Bird pozwala podlać ogród tak jakby spadł deszcz – tzn. intensywnie i równomiernie w 98% na początku i końca opadu wody ze zraszacza.

Proponujemy innowacyjny system oszczędzający wodę, czas i niezawodność działania. Do systemu takiego należą zraszacze do nawadniania, linie kroplujące, pompy oraz regulatory czasowe/sterowniki Rain Bird.

Dzięki wieloletniej współpracy naszym celem jest:
• dostarczanie bezawaryjnych, wysokowartościowych produktów i usług, które wspierają inteligentne wykorzystanie wody w zastosowaniach w zakresie nawadniania
• osiąganie satysfakcji klienta poprzez spełnianie lub przekraczanie jego oczekiwań

Nasza firma oferuje kompletną obsługę projektowania i montażu automatycznego systemu nawadniania Twojego ogrodu. Wszystkie produkty dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w montażu systemów pozwala wyeliminować wiele błędów instalatorów, dzięki czemu nawadnianie pracuje latami.

Zapraszamy do kontaktu. Na spotkaniu poznamy wszystkie Państwa potrzeby, dzięki czemu będziemy mogli przygotować indywidualną wycenę systemu nawadniającego, tak aby spełnione zostały wszystkie oczekiwania i możliwość cieszenia się z poprawy jakości terenów zielonych.

Po złożeniu zapytania -każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zadzwoń: 501312100

jest wiodącym światowym producentem i dostawcą produktów i usług do nawadniania z siedzibą w Azusa w stanie Kalifornia. Firma założona została w 1933 r. i od tamtego czasu rozpoczęła ekspansję dostaw produktów na całym świecie. Firma Rain Bird zrewolucjonizowała przemysł produkcji żywności i zapoczątkowała nową erę w dziedzinie nawadniania tworząc pierwszy oryginalny zraszacz pulsacyjny o działaniu poziomym z napędem mechanicznym.