Trawa z rolki

Jesteśmy  firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakładaniu trawników z siewu oraz z rolki. Naszym celem jest wykonanie najwyższej jakości trawnika – rozpoczynając od przygotowania podłoża do rozłożenia lub siewu trawy. Nasi klienci za każdym razem wyrażają swoje zadowolenie z wykonanej pracy i jakości trawy jaka została zastosowana w ogrodzie.

Trawa z rolki jaką rozkładamy u klientów to najlepszy wieloletni wybór mieszanek dostosowanych do naszych warunków klimatycznych, która zapewnia optymalną wydajność. Są to trawniki wycinane z gruntu przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który zapewnia odpowiednią grubość i stały rozmiar rolki, co ułatwia kładzenie i zapewnia doskonały wygląd. Jako specjaliści dostarczamy trawniki z rolki do wielu zastosowań.

 

Oferujemy najwyższej jakości darń wyróżniająca się pięknym, głębokim kolorem i delikatnym wyglądem liści, tworzącą murawę, która posiada najbardziej odpowiednią wydajność w zróżnicowanym polskim klimacie. Można go układać o każdej porze roku.

 

Każda rolka ma wymiary 40x250cm i jest równa 1 metrowi kwadratowemu.

Trawę z rolki najlepiej jest rozłożyć tego samego dnia, w którym została dostarczona, najpóźniej dnia następnego. Jest ona świeżo wycinana pod każde zamówienie.  Jest to produkt żywy, łatwo może się zaparzyć w wysokich temperaturach i zeschnąć bez podlewania. Dlatego w celu szybkiego zakorzeniania się i utrzymania trawnika w dobrej jakości jest montaż automatycznego systemu nawadniania.

Wykonujemy usługi w zakresie zakładania trawnika:

  • Przygotowanie gruntu – oczyszczenie i wyrównanie gruntu
  • Nasypanie świeżej ziemi
  • Wałowanie
  • Wykonanie automatycznego systemu nawadniania
  • Rozłożenie siatki stabilizującej i chroniącej przed kretami
  • Rozłożenie trawnika z rolki
trawa z rolki