Usługi ogrodnicze - Systemy automatycznego nawadniania


Rain Bird jest wiodącym producentem i dostawcą produktów i usług nawadniania. Od początku, Rain Bird oferuje najszerszą w branży gamę produktów do nawadniania gospodarstw, pól golfowych, obiektów sportowych, handlowych w ponad 130 krajach na całym świecie. Rain Bird opatentował ponad 130 rozwiązań, które zrewolucjonizowały przemysł produkcji żywności i zapoczątkowały nową erę w nawadnianiu, na całym świecie.

RAIN BIRD® to światowy lider w branży produktów chroniących wodę oraz zagorzały zwolennik inteligentnego korzystania z wody, poświęcił ogromną ilość czasu i środków, aby rozwinąć linię swoich produktów, które wspomagają oszczędzanie wody, jednocześnie zapewniając optymalny rozwój roślin. Jako lider w zakresie przygotowania projektów technicznych i innowacji, firma Rain Bird stworzyła szeroki asortyment produktów zarówno standardowych, jak i specjalnych, aby sprostać wymagającym założeniom dzisiejszej i przyszłej gospodarki wodnej.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń nawadniających firmy RAIN BIRD® takich jak: zraszacze wynurzalne i impaktowe, głowice deszczujące, mikrozraszacze, elektrozawory, sterowniki, stacje pomp. Pozwalają one na budowanie systemów nawadniających od najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Produkty firmy RAIN BIRD® posiadają Certyfikat ISO 9002 oraz Aprobatę Techniczną, która dopuszcza powyższe produkty do obrotu i ogólnego stosowania na rynku polskim.


Jesteśmy dealerem produktów firmy RAIN BIRD®

    Zapraszamy firmy wykonujące systemy nawadniające do współpracy.

 Najbardziej powszechnym i znanym elementem systemu nawadniającego są oczywiście zraszacze, zraszacze wynurzalne, mikrozraszacze, linie kroplujące, kroplowniki oraz wszelkiego rodzaju filtry, sterowniki i zawory.


Zalety automatycznych syatemów nawodnienie.

  • oszczędności zużycia wody sięgające do 50% porównując podlewanie ręczne,
  • automatyzacja pracy systemu, odpowiednia dawka wody dla poszczególnych roślin,
  • swobodny wybór czasu startu systemu podlewania, zalecamy w nocy lub rankiem
  • możliwość automatycznego wyłączania systemu podczas opadów deszczu,
  • możliwość automatycznego wyłączania systemu gdy gleba jest zbyt wilgotna,
  • brak elementów przeszkadzających podczas koszenia ( np. rozłożone węże lub wystające zraszacze),
  • podniesienie wartości obiektu

Cennik instalacji systemów nawodnienia (szacunkowy pozwala ocenić koszty):
jest zróżnicowany w zależności od: architektury terenu, parametrów źródła wody (ciśnienie statyczne i dynamiczne, wydatek wody), indywidualnych życzeń Klientów.

 
 
               

Proszę złożyć zapytanie o Państwa teren, gdyż każdy projekt jest traktowany indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu przez e-mail
ogrod@ogrodpodwierzbami.pl


Galeria zdjęć:
 
Copyright © 2008-2022. Ogród pod Wierzbami - Centrum Ogrodnicze. Projekt i wykonanie: Paweł Pacała. Powered by: ppPORTAL©